Rezervační systém budeme spouštět co nevidět! Pro rezervaci napiš mail.

Smysluplné vztahy

Michal s Michaelou, to je duo, které kombinuje mužko-ženskou energii. Společně předávají informace o tom, jak se cítit v dnešním světě. Tak hlavně dobře, žejo!

Smysluplné vztahy

Smysluplné vztahy – Klíč ke svobodě. Každý den všichni tvoříme vztahy – s partnerem, rodiči, dětmi, kolegy, přáteli… Vše ale začíná vztahem k sobě. Tam je klíč. Lidé a životní situace nám jen zrcadlí, co máme každý v sobě. Chceme zde přinášet inspiraci k přijetí sebe, z naší práce, i vlastního rozvoje. K vnímání své hodnoty, sebeúcty, sebevědomí, nastavení svých hranic tak, abyste cítili reálnou změnu v narovnání vašich vztahů a projasnění celého života.


Warning: ./cache is not writable. Make sure you've set the correct relative or absolute path, and that the location is server-writable. in /web/htdocs5/studiovokalcz/home/www/wp-includes/class-simplepie.php on line 1510

Bez grantu ?!

Podporujeme odvážné neziskovky a sociální inovátory. Učíme, jak z nápadu vybudovat vlastní byznys. Projekt běží pod taktovkou Nadace Karla Janečka.

Šéfkuchař

Pořad, ve kterém se dozvíš vše ze zákulisí gastronomie tak, jak to doopravdy je!

RealBOYZ

Jsou drzí. Jsou svérázní. Nebojí se říct, jak to je. Prostě si to jedou po svém. Tenhle podcast chceš poslouchat, i když je o realitách.