Rezervační systém budeme spouštět co nevidět! Pro rezervaci napiš mail.

Reality v sukních

Klaudia Rojčík Kocmanová moderuje komunitu pro ženy z realit a financí, co chtějí růst jak v byznyse, tak v osobním životě. Nech se inspirovat a připoj se!

Reality v sukních

Srdečně vás vítám v komunitě Reality v sukních, kde s vámi budu pravidelně sdílet tipy, osobní zkušenosti a v neposlední řadě know how, které jsem za ta léta získala v oblasti realit a vrcholového finančního sektoru Milé dámy, vítejte a cíťte se zde jako doma, Jsem Realitní Makléřka, podnikatelka a zakladatelka platformy Reality v sukních. Děkuji za vaši ohromnou důvěru, kterou mi dáváte! A co se bude dít dál? Nechte se překvapit.

Klaudia Rojčík Kocmanová

 

Michal Filičko

Michal rozumí světu nemovitostí, a nebojí se v něm provádět. Řeší hypotéky, smlouvy, ceny nemovitostí i developerské projekty.

Decast

Od založení firmy spojují lidi v Decathlonu čtyři hodnoty – vitalita, zodpovědnost, velkorysost a autenticita. Jejich posláním je zpřístupnit sport co nejvíce lidem!

MLadí a neklidní

Mladí lidovci nabízí solidní podporu nejen křesťanům, ale všem mladým lidem, kteří se chtějí aktivně zasazovat o lepší budoucnost České republiky a Evropy.